Warning: DOMDocument::loadXML() [domdocument.loadxml]: Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/kobielek/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 481
Toptan Elektrik

Ülkemizde Hizmet Veren Toptan Elektrik Satış Şirketleri

Ülkemizde Hizmet Veren Toptan Elektrik Satış Şirketleri

Elektrik tedarik şirketleri, gerek üretim yapan gerekse toptan satış sağlayan enerji firmaları ile karşılıklı anlaşmalar yaparak, indirimli elektrik enerjisi satışı yapabilecek konuma gelmiştir. Yani, kendi ürettiği elektriği kullanıcılara cazip enerji fiyatları ile sunabildiği gibi, aynı uygun fiyatlar aracılığı ile elektriğin ithalat ve ihracatını da yapan birçok elektrik tedarikçisi firma bulunmaktadır. Yeni yapılan düzenlemeler ile serbest tüketiciler de bu indirimli elektrik seçeneklerinden yararlanabilmek için kolay bir şekilde başvuru yapabilmektedirler.

Toptan elektrik tedarikçiliği hizmeti veren firmalar: Akfel Power, Aksa Enerji, Mogan Enerji, Enerjisa, Anadolu Enerji, Ata Enerji, 2M Enerji, Cengiz Enerji, AGE Enerji, Coren Elektrik, Aycan Elektrik, Kök Elektrik, Şişecam Enerji, Reon Enerji, Diler Elektrik, Üründül Elektrik, Ayen Elektrik, Alen Alarko Enerji, Sedsal Enerji, Kalen Elektrik, Yeşilyurt Elektrik, Tekin Elektrik, Çeliler Elektrik, Çobanyıldızı Elektrik, Vitol Enerji, GDF SUEZ Enerji, İpragaz, Shell Enerji, Fırat Enerji, Rönesans Enerji, Metro Grup Enerji, Tesaş Elektrik, Batıçim Enerji, Ağaoğlu Enerji, Eskin Elektrik gibi daha binlerce firma, ülkemizdeki toptan elektrik tedarikçisi olan anonim şirketleridir.

Belirli dönemlerde değişikliğe uğrayan birim elektrik fiyatları gibi, Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından 2015 yılı için geçerli olacak toptan satış fiyatı 16 TL 56 kuruş olarak belirlenmiştir. 2014 yılında 15 TL 30 kuruş olan birim elektrik fiyatında tam olarak %8.2′ lik bir artış bulunmaktadır. Yenilenen kanunlardan yararlanarak, daha uygun fiyatlar ile elektrik tüketmek artık mümkün olmaktadır. Ucuz enerji fiyatları sunan firmalar ile yapılan sözleşmeler kapsamında, yıllık sabit ücret ödenebilir veya ortalamadan daha uygun fiyatlar ile faturalandırılabilir.

 

“Ülkemizde Hizmet Veren Toptan Elektrik Satış Şirketleri” adlı makalemizi okudunuz. Aklınıza takılan diğer soruların cevaplarını buradan edinebilirsiniz. “

Toptan Elektrik Toptan Elektrik Ülkemizde Hizmet Veren Toptan Elektrik Satış Şirketleri i

Toptan Elektrik